Geriatrik Rehabilitasyon

Geriatri, dahiliye bölümünün yan dalı olan ve 65 yaş üzeri hastaları muayene eden bir uzmanlık dalıdır.

Evde Enjeksiyon

Enjeksiyon uygulaması, deri altı, kas ya da damar içine enjektör aleti ile ilaç uygulama işlemidir.

Ortopedik Rehabilitasyon

Ortopedik rehabilitasyon tedavisi, kişilerin iskelet ve kas yapılarında meydana gelen bozuklukların giderilerilmesine yardımcı olur.

Pediatrik Rehabilitasyon

Pediatrik rehabilitasyon, çocukların doğuştan ya da sonradan geçirdikleri bir rahatsızlık sonucunda vücutlarında meydana gelen kas rahatsızlıklarının tedavi edilmesi için kullanılan bir uygulamadır.

Nörolojik Rehabilitasyon

Nörolojik rehabilitasyon, insan beyninde ve sinir sisteminde meydana gelen bazı hastalıkların tedavi edilmesi amacı ile uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Lenfödem Tedavisi

Lenfödem diğer adı ile fil hastalığı, özellikle kol ve bacak ekstremitelerinde meydana gelen şişme ile kendini gösteren, bağışıklık sisteminin önemli bir parçası olan lenf bezlerindeki tıkanmalarla ortaya çıkan bir hastalıktır.

Yara Bakımı

Yara, vücudumuzu saran ve duru organlarımızdan biri olan deride meydana gelen hasara bağlı oluşan deformitelerdir. İnsan vücudunda cilt yenilenmesi denilen bir döngü vardır.

Evde Serum Hizmeti

Evde serum hizmeti, hastaneye gelemeyen hastalara seçilen uzman personeller aracılığı ile hastalara evlerinde uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Masaj Hizmeti

Masaj uygulaması, masaj konusunda eğitim almış personel ya da fizik tedavi uzmanı tarafından yapılan, vücuttaki kaslarda meydana gelen ağrı ve kramp gibi rahatsızlıkları ortadan kaldırmaya yarayan bir yöntemdir.

İhtiyacınız Olduğu Heran Yanınızdayız

Tüm İstanbula

HİZMET VERİYORUZ..

Acil Asistan Hizmeti..

Sağlığınız herşeyden önemli, İstanbulun her bölgesine acil hizmet vermekteyiz.